www.polana.fora.pl Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
Witajcie dołączające do kawy [link widoczny dla zalogowanych]
I obyśmy wszystkie przebywające w stanie rozląki z żyjącymi bliskimi - mogły ich mieć jak naszybciej znów koło siebie, bo to taki stan półśmierci...
- Wysłany: Sob 9:56, 28 Kwi 2012
MiMi
Gość
Dzień doberek, ale upał!
u nas cienia jak na lekarstwo, istna patelnia!
Ale humorek mi dziś dopisuje, lubię takie klimaty.
Całuski dla wszystkich.
Jak sobie nasza Błękitna poradziła?
Cześć dziewczyny, jestem. Wita Was debiutująca p. reżyser . Poszło ok. film trafia do produkcji - zaczyna się ciężka praca. Dziękuję wszystkim za pomoc, stawiam kawkę i coś mocniejszego tyż
Roszponko a jak rozmowa o pracę?
A ja dziś wyżywam się w ogrodzie szykując miejsce pod składany inspekt. Podważam więc ziemię widłami i wyciągam wszystkie korzenie jakie dojrzę. A trochę podagrycznika też jest. Dobrze, że mam tę robotę i skupiam się na niej, bo przeczytałam dziś tak emocjonalnego emaila od Młodszego, że cała byłam w szoku.
Młodszy naprawdę dużo potrzebuje, żeby wybuchnąć. Doradzam mu w takich ekstremalnych chwilach, by nie tłumił uczuć, tylko je kanalizował upuszczając przy kimś zaufanym, jeśli natychmiastowe sprzeciwienie się krzywdzącemu nic nie da.
No, i dlatego przysłał maila. Nie zacytuję typowych słówek, z którymi wszyscy osłuchani jesteśmy w polskiej rzeczywistości aż do nudności.
Ale przytoczę te całkiem świeżo wymyślone przez Młodszego :
" od tszeh godzin prubuje sie uspokoic....
ta dziwga, ten wtykacz, suka, glab, stary smiec, knajpowy dziwkasz, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! nic na swiecie, guwno wart, odpadek radjoaktywnego sraczkowegoo schlamu, gowno djabla, odlamek ziwilisacji, smerdace szambo, hodzaca skorupa, Krul na zarenku guwna, podly, aaaaaaaaaaaaaaa .... !!!
calus M"
- Wysłany: Sob 13:16, 28 Kwi 2012
Aga_w_chmurach
Gość
Gratuluję serdecznie Błękitna
- Wysłany: Sob 13:55, 28 Kwi 2012
MiMi
Gość
Grey Owl napisał:
" od tszeh godzin prubuje sie uspokoic....
ta dziwga, ten wtykacz, suka, glab, stary smiec, knajpowy dziwkasz, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! nic na swiecie, guwno wart, odpadek radjoaktywnego sraczkowegoo schlamu, gowno djabla, odlamek ziwilisacji, smerdace szambo, hodzaca skorupa, Krul na zarenku guwna, podly, aaaaaaaaaaaaaaa .... !!!
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 21 z 47
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach